Trasa autobusu 53 - 53: Piłsudskiego => Sokółki -
Przystanki autobusowe
- 1 - Piłsudskiego
- 2 - Rondo Kamińskiego
- 3 - Józefa Bema
- 4 - Kolska
- 5 - Żwirki i Wigury
- 6 - Wał Tarejwy
- 7 - Trasa Warszawska
- 8 - Dworcowa
- 9 - Dworzec PKP
- 10 - Aleje 1 Maja
- 11 - Rondo Solidarności
- 12 - Targowisko Miejskie
- 13 - 11 Listopada
- 14 - Wiadukt Przemysła II
- 15 - Torowa
- 16 - Galeria nad Jeziorem
- 17 - Szymanowskiego
- 18 - Paderewskiego
- 19 - Paderewskiego
- 20 - Międzylesie
- 21 - Kleczewska
- 22 - Posada NŻ
- 23 - Posada NŻ
- 24 - Wola Łaszczowa NŻ
- 25 - Wola Łaszczowa NŻ
- 26 - Sokółki NŻ
- 27 - Sokółki-szkoła
- 28 - Sokółki